Wróć do listy artykułów

Blog

18.05.20

Barman na targach ślubnych przystraja przygotowane pokazowe drinki serwowane na weselach.Barman na weselu – modna atrakcja

Drink-bar zdobywa popularność wśród ślubnych atrakcji. Jest to urozmaicenie wesela, zapewnienie gościom niespodzianki, z której chętnie korzystają. Różnorodne alkohole, które zwracają uwagę kolorami i bogactwem smaków, pokazy barmańskich sztuczek to powody, dla których warto wynająć profesjonalnego barmana. Doświadczeni barmani, którzy obsługiwali wiele wesel i imprez branżowych, twierdzą, że jedna osoba może obsłużyć 140 gości. 

Barman na weselu? To absolutny hit

Barman przyjeżdża na wesele ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami, np.: barem, kostkarkami, szkłem, kruszarkami, akcesoriami barmańskimi, oraz produktami spożywczym, np.: sokami, owocami i syropami. Nie ma jednej ceny obsługi barmańskiej na weselu. Koszt zależy od ilości osób i zakresu zdań barmana oraz od odległości, jaką musi pokonać barman, aby dotrzeć do miejsca usługi. Zwykle cena usługi barman na weselu waha się od 800-4000 złotych. Bar rozkładany jest w widocznym miejscu, aby każdy uczestnik mógł go widzieć i miał swobodny do tego miejsca.

Co obejmuje pakiet barmana na weselu?

Barman na weselu to na pewno nietypowa niespodzianka dla gości. Nowożeńcy mają pewność, że zainteresowanie barem i kolorowymi drinkami będzie ogromne. W końcu to coś odmiennego od „wódki weselnej”. Barman na weselu na pewno przygotuje coś pysznego dla gości – drinki standardowe cenione i lubiane oraz specjały ze  swojego repertuaru. Dodatkową atrakcją mogą być popisy sztuki barmańskiej, np.: żonglerka butelkami. Barman może też zaproponować gościom zabawy, w których nagrodą będzie  drink lub nauczyć podstaw przygotowywania alkoholowych specjałów. Dla dzieci i osób niepijących barman na weselu może przygotować kolorowe i pięknie udekorowane napoje bez procentów. Przeczytajcie więcej o innych atrakcjach, jakie może pokazać barman na przyjęciu!

Czy to się opłaca?

Barman na weselu to stosunkowo nowa usługa, dlatego młode pary często mają wątpliwości, czy wynajęcie barmana jest opłacalne, skoro na przyjęciu weselnym jest alkohol? Barman sam przywozi alkohol i wszystko, co jest potrzebne do robienia drinków. Profesjonalni barmani dostosowują się do stylu wesela, np.: mogą wystąpić w stroju góralskim i dostosować pod styl rodzaje drinków. Alkohole serwowane przez barmana na weselu są kolorowe i smaczne.

Barman jako główna atrakcja wieczoru

Bar z drinkami i barman pokazujący różne sztuczki, to z pewnością dobry pomysł na nietypową atrakcję na wesele. Można go wynająć na całe wesele lub kilka godzin. Efekt zaskoczenia i zadowolenie gości gwarantowane.

Organizując wesele, warto pomyśleć o jakiejś nietypowej, ciekawej atrakcji, która na długo zapadnie w pamięć uczestnikom. Barman na weselu to strzał w dziesiątkę – pięknymi drinkami rozrusza imprezę.

 

 

 

 

Przeczytaj również

...

10.12.2018

Kino plenerowe na weselu

Jak sama nazwa wskazuje kino plenerowe to nic innego jak seans filmowy pod gołym niebem. Historia kina plenerowe sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku...


...

29.04.2018

Grawer na obrączkach ślubnych

Obrączki to nieodłączny element każdego ślubu, to także symbol, który od dnia ślubu aż po kres naszych dni towarzyszy nam na serdecznym palcu w codziennym życiu małżeńskim...

...

11.04.2018

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele

„Nie można w tym dniu oszczędzać na wszystkim” – pomyślicie – pełna zgoda! Na pewnych elementach ślubnej ceremonii oraz weselnej zabawy oszczędzać nie należy…

Media partnerskie