Pytania i odpowiedzi Dla zwiedzających Dla wystawców

 1. Czy bilety na targi dostępne są na miejscu?

  Tak, na miejscu można kupić bilety. Jednak nabycie ich drogą elektroniczną pozwala na skorzystanie z szybkich bramek i szybsze dostanie się do środka.

  Wejściówki na wydarzenie zawsze dostępne są z wyprzedzeniem i można kupić je online. Takiego biletu nie trzeba drukować — chrońmy środowisko! — wystarczy pokazać go w telefonie przy szybkich bramkach, gdzie dostaniecie opaskę uprawniającą do korzystania z wszystkich atrakcji na Targach Młodej Pary. Jeśli zdecydujecie się na kupno biletów na miejscu — będą one dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. Przyjmujemy płatność gotówką i kartą.

 2. Czy można płacić kartą?

  Tak, można płacić kartą. Dostępna jest również płatność gotówką.

 3. Czy na targach ślubnych można coś zjeść?

  Tak, w obiektach targowych znajdują się punkty gastronomiczne. Dodatkowo w strefach chilloutu pojawiają się foodtracki z różnymi przekąskami.

  Na targach ślubnych znajdzie się coś dla par głodnych wiedzy, wrażeń oraz najlepszych przekąsek! Na każdym wydarzeniu odkryjecie coś nowego.

 4. Czy na targach ślubnych można skorzystać z szatni?

  Tak, w każdym obiekcie, gdzie organizowane są targi ślubne, znajduje się szatnia dla zwiedzających.

  Wiemy, jak uciążliwe bywa noszenie ze sobą odzieży wierzchniej podczas zwiedzania. A targi ślubne to czas, kiedy warto skupić się na ważniejszych rzeczach niż pilnowanie czapek i szalików! Dlatego zostawcie kurtki w szatni i cieszcie się swobodnym oglądaniem, rozmowami i innymi atrakcjami. A najlepsza obsługa zadba w tym czasie o bezpieczeństwo Waszych rzeczy.

 5. Czy na targach można przymierzyć suknie ślubne?

  Mierzenie sukni ślubnych jest możliwe na wybranych wydarzeniach.

  Możliwość przymierzenia sukni ślubnej na targach to duże ułatwienie dla panien młodych, które nie muszą dzięki temu odwiedzać kilku salonów, bo wszystko znajdują w jednym miejscu. Staramy się zawsze udostępniać taką strefę przymierzalni, jednak jej ostateczny kształt zależy od wybranych salonów sukien ślubnych obecnych na danym wydarzeniu.

 6. Gdzie są konkursy na targach ślubnych?

  Informacje o konkursach goście otrzymują przy wejściu na targi ślubne.

  Wiemy, że wiele panien młodych będzie walczyć o cenne nagrody w targowych konkursach i quizach. Pilnujemy, by nie umknęła Wam żadna okazja, dlatego od naszych konsultantów przy wejściu otrzymacie ściągę z aktualnymi konkursami i wszystkimi informacjami: gdzie, co i o której.

 7. Czy trzeba być na rozstrzygnięciu konkursu?

  Tak, trzeba być na rozstrzygnięciu konkursu i odebrać nagrodę osobiście.

  Obecność na rozstrzygnięciu konkursu jest obowiązkowa, by żaden laureat nie miał wątpliwości co do prawidłowego przebiegu rywalizacji. Dzięki temu możemy też osobiście przekazać zwycięzcom wszystkie ważne informacje związane z realizacją nagrody.

 8. Czy udział w warsztatach jest darmowy?

  Wszystkie warsztaty na Targach Młodej Pary odbywają się w ramach nabytego biletu.

  Harmonogram warsztatów dostępny jest jeszcze przed wydarzeniem w formie elektronicznej. Znajdziecie go także w magazynie targowym, który otrzymacie wraz z zestawem startowym przy wejściu na event.

 9. Czy na warsztaty trzeba się zapisywać?

  Zapisy na wydarzenia dotyczą wybranych imprez i zwiedzający otrzymują taką informację z odpowiednim wyprzedzeniem na adres mailowy. Jeśli nie ma takiej informacji — zapisy nie obowiązują.

 10. Co powinna zabrać panna młoda na targi ślubne?

  Panna młoda powinna zabrać ze sobą przede wszystkim dobry humor! :)

  Reszta ekwipunku panny młodej zależy od tego, ile czasu planujecie poświęcić na zwiedzanie. Na pewno przyda Wam się butelka wody i wygodne buty, jak na każdej wyprawie. Można pomyśleć o notesie i czymś do pisania, by zanotować sobie wszystkie ważne informacje.

 11. Jak przygotować się do targów ślubnych?

  Przygotowania do targów ułatwi dołączenie do wydarzeń na Facebooku, gdzie pojawiają się wszystkie najświeższe informacje. Tam panna młoda może śledzić najciekawszych wystawców i jeszcze przed imprezą tworzyć listę firm, których nie można pominąć na żywo.

  O czym jeszcze warto pomyśleć? Zabierzcie ze sobą dużo dobrego humoru, a my zajmiemy się resztą!

 12. Ile czasu spędzę na targach?

  Na targach ślubnych można spędzić nawet cały dzień! Warto zapoznać się z harmonogramem wydarzenia i zdecydować, których atrakcji nie można pominąć.

  Zadbamy o to, by nie zabrakło atrakcji i niespodzianek. Wybieracie interesujące Was wydarzenia spośród pokazów, wywiadów na scenie, prelekcji i warsztatów. Pokazy sukien ślubnych na scenie mogą uzależniać — niełatwo się od nich oderwać!

 13. Jaki jest program targów ślubnych?

  Dokładny program targów dostępny jest w tygodniu poprzedzającym Targi Młodej Pary w Gdańsku. Obejmuje on pokazy sukni ślubnych na scenie, występy zespołów muzycznych, warsztaty i prelekcje, mapę hali, listy wystawców. Program obejmuje wszystkie produkty i usługi niezbędne na Waszym weselu.

  Dokładny harmonogram znajdziecie przed wydarzeniem na stronie internetowej oraz w wydarzeniu na Facebooku. Za każdym razem możecie spodziewać się wielu atrakcji i niespodzianek.

 14. Idę pierwszy raz i nie wiem, na co mam się przygotować.

  Targi Młodej Pary to miejsce, gdzie znajdziecie setki wystawców działających w branży ślubnej, obejrzycie pokazy sukien ślubnych, porozmawiacie ze specjalistami, przymierzycie obrączki ślubne, zobaczycie autentyczne prace fotografów, stylistów, projektantów zaproszeń ślubnych i wiele więcej. Przygotujcie się na mnóstwo inspiracji i sporą dawkę przydatnej wiedzy.

  Jak dokładnie wygląda pierwsza wizyta na targach ślubnych? To prawdziwa magia! Pozwólcie się jej ponieść, uczestnicząc w przygotowanych przez nas atrakcjach i konkursach. To prawdziwy przedsmak Waszego wesela.

 15. Jak znaleźć i zarezerwować najlepsze firmy na targach ślubnych?

  By zarezerwować najlepsze firmy na targach ślubnych, warto śledzić wydarzenie na Facebooku z wyprzedzeniem. Przyjcie się liście wystawców i zróbcie listę stoisk, jakich nie możecie pominąć.

  Tak naprawdę warto też spokojnie podejść do tego tematu. Na targach ślubnych swoje usługi prezentuje wielu konkurujących ze sobą artystów, usługodawców — mniejszych i większych firm, które zaprezentują Wam swoje najlepsze oferty i najlepsze targowe okazje. Podczas wydarzenia każda para młoda znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązania!

 16. Fotograf na targach ślubnych — jak wybrać?

  Na targach ślubnych znajdziecie bardzo wielu fotografów. Warto więc skupić się na stylistyce zdjęć, jaka podoba Wam się najbardziej. Każdy fotograf na targach ślubnych zaprezentuje Wam przykładowe zdjęcia oraz całe albumy, jakie stają się pamiątkami z dnia ślubu.

  Fotografia ślubna to magiczna pamiątka z uroczystości oraz świętowania z Waszymi najbliższymi. Relacja z fotografem ślubnym jest jedną z ważniejszych wśród wszystkich usługodawców związanych z Waszym przyjęciem. Targi ślubne to doskonała okazja, by porozmawiać na żywo i odkryć tego fotografa, z którym „poczujecie chemię”. ;)

 17. Najlepsze dekoracje ślubne na targach — co wybrać?

  By wybrać najlepsze dekoracje ślubne na targach, warto zastanowić się nad stylistyką całego wesela. Jeśli macie już salę — to do niej warto dopasować dodatki. Zaproszenia ślubne, winietki i inne drobne elementy tworzą spójną całość i zachwycają gości jeszcze długo po weselu.

  Wybór dekoracji weselnych na targach jest na tyle duży, że na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dodatkowo tego jednego targowego dnia możecie liczyć na wyjątkowe rabaty dla zwiedzających, które pomogą Wam sporo zaoszczędzić.

 18. Jakie atrakcje na wesele znajdę na targach ślubnych?

  Na targach znajdziecie wiele atrakcji na wesele: pokazy barmańskie, animacje dla dzieci, sztuczne ognie, pierwszy taniec, ciężki dym, napisy „love” czy „miłość”, prezenty dla rodziców, prezenty dla gości, księga gości, fotobudka, fajerwerki, auto do ślubu, iluzjonista, komik, karykaturzysta, drink bary, lody rzemieślnicze, piniaty i wiele więcej! Wystawcy przy każdej edycji zaskakują nas na nowo.

 19. Jak kupić suknię ślubną na targach?

  Suknia ślubna jest szyta na miarę. Na targach ślubnych projektanci pokazują swoje realizacje, czasem można liczyć na specjalną zniżkę, ale by kupić suknię ślubną, i tak należy zgłosić się do właściwego salonu stacjonarnego.

  W salonie ślubnym panuje kameralna atmosfera, gdzie panna młoda może poczuć się jak z najlepszymi przyjaciółkami. Z dala od ciekawskich spojrzeń wybiera tę idealną kreację na najważniejszy w życiu dzień. Na targach można odkryć ulubiony salon i potem odwiedzić go osobiście.

 20. Czy na targach można kupić obrączki ślubne?

  Na targach ślubnych pojawia się wielu jubilerów oferujących obrączki ślubne. Porównacie ich oferty i wybierzecie najlepszą. Podczas eventu możecie zmierzyć obrączki ślubne, załapać się na specjalne targowe rabaty i złożyć zamówienie. Jednak na samo wykonanie trzeba zaczekać, ponieważ każda obrączka powstaje specjalnie dla danej pary młodej.

  Obrączki ślubne to wyjątkowy symbol Waszej miłości. Dlatego tworzone są przy użyciu najnowszych technologii pod okiem mistrzów jubilerstwa. Indywidualnie dobrany grawer pozwala na personalizację tej biżuterii, która towarzyszyć będzie Wam już na każdym etapie nowej drogi życia.

Media partnerskie