Wróć do listy artykułów

Blog

11.06.20

Pan młody przygotowuje się do ślubu u barbera, który dba o wszystkie elementy jego twarzy.Stylista ślubny – profesjonalna pomoc przed ślubem

Ślub to wyjątkowa ceremonia. Para młoda przysięga sobie miłość, wierność i bycie razem na dobre i na złe. Uroczystość  odbywa się na oczach gości – rodziny i przyjaciół. Państwo młodzi w centrum uwagi wszystkich gości. W tym wyjątkowym dniu wygląd pary młodej musi być nienaganny. W osiągnięciu idealnego wyglądu pomoże stylista ślubny.

Stylista ślubny - dla Niej czy dla Niego?

Stylista ślubny to profesjonalna pomoc dla osób, które nie potrafią dobrać wszystkich elementów stroju ślubnego. Na usługach fachowca skorzystają kobiety i mężczyźni. Stylista ślubny ocenia walory i mankamenty sylwetki i na tej podstawie doradza, jaką kreację wybrać na ślub. Wysłucha oczekiwań zakochanych i na podstawie ich upodobań pokaże możliwe stylizacje. Także pan młody chce dobrze wyglądać, a jego garnitur powinien pięknie współgrać ze stylizacją wybranki serca.

Czym zajmuje się stylista ślubny?

Jednym zdaniem można powiedzieć, że ślubny stylista zajmuje się dobraniem strojów i dodatków, również fryzury ślubnej i makijażu na najważniejszy dzień w życiu zakochanej pary. Dzięki jego poradom państwo młodzi będą wyglądać znakomicie i zachwycać swoich gości. Przed spotkaniem ze stylistą ślubnym trzeba zdecydować o wysokości budżetu, który planuje się przeznaczyć na zakup kreacji ślubnych dla Niej i dla Niego. Stylista ślubny, który bardzo dobrze zna lokalny rynek usług ślubnych, doradzi najlepszego fryzjera i makijażystkę lub kosmetyczkę w danej okolicy. Dzięki temu młoda para trafi w ręce fachowców i będzie miała pewność, że pięknego wyglądu w dniu ślubu. Atutem korzystania z usług osobistego ślubnego stylisty jest profesjonalna i obiektywna porada.

W czym pannie młodej pomoże doradca do wizerunku i stylu?

Ślubny stylista to doradca od wizerunku i stylu – bezstronny profesjonalista, którego rady są godne zaufania. Jeżeli panna młoda wybierze się do salonu ślubnego z przyjaciółką, czy siostrą, to nie może być pewna, czy opinia tych osób jest obiektywna. Najbliższe osoby zawsze powiedzą, że „wyglądasz super”, „ślicznie, cudnie”. Ślubny stylista dostrzeże mankamenty i obiektywnie powie, w której sukni, kobieta wygląda najpiękniej. Do sukni dopasuje dodatki: nakrycie głowy, biżuterię , bukiet i buty. Panna młoda może tylko zyskać na tej współpracy.

Jakie korzyści ze spotkania ze stylistą ślubnym wyniesie pan młody?

Dzień ślubu to ważna chwila w życiu mężczyzny, który też chce tego dnia wyglądać elegancko. W końcu wybrance swojego serca miłość i wierność. Z kawalera staje się mężem. Stylista ślubny może pomóc mężczyźnie dobrać garnitur, koszulę, buty i muszkę/krawat. Określa typ sylwetki, dobiera ubranie oraz dodatki nie tylko do typu urody, ale także do charakteru ślubu. Na pierwszym spotkaniu stylista ślubny omawia oczekiwania pana młodego, analizuje jego wygląd, a na drugim przedstawia proponowaną stylizację ślubną oraz dodatki. Radzi w kwestii zadbania o skórę i włosy.

Stylista ślubny przygotuje najważniejsze stroje w życiu pary, sprawi, że młodzi ludzie składający małżeńską przysięgę będą wyglądali pięknie w trakcie ceremonii, na weselu, na filmie z wesela i zdjęciach.

Przeczytaj również

...

10.12.2018

Kino plenerowe na weselu

Jak sama nazwa wskazuje kino plenerowe to nic innego jak seans filmowy pod gołym niebem. Historia kina plenerowe sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku...


...

29.04.2018

Grawer na obrączkach ślubnych

Obrączki to nieodłączny element każdego ślubu, to także symbol, który od dnia ślubu aż po kres naszych dni towarzyszy nam na serdecznym palcu w codziennym życiu małżeńskim...

...

11.04.2018

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele

„Nie można w tym dniu oszczędzać na wszystkim” – pomyślicie – pełna zgoda! Na pewnych elementach ślubnej ceremonii oraz weselnej zabawy oszczędzać nie należy…

Media partnerskie