Wróć do listy artykułów

Blog

04.12.19

Relacja z Targów Młodej Pary w Krakowie — targi ślubne 13 października 2019 r.

Targi ślubne w Krakowie odbyły się już po raz osiemnasty. Im więcej wydarzeń za nami, z tym większą radością witamy stałych i nowych wystawców oraz kolejne zakochane pary Ten energetyzujący czas spędzony z Wami motywuje nas do działania! Jeśli zabrakło Was na jesiennym evencie, koniecznie przeczytajcie, co działo się w EXPO Kraków w październiku.

Kogo spotkaliśmy na ostatnich targach ślubnych w Krakowie ?

Jak zawsze gościliśmy wystawców z każdej branży związanej w jakikolwiek sposób ze ślubem i weselem. Nie zabrakło animacji dla dzieci i dorosłych. Narzeczeni coraz częściej szukają niestandardowych atrakcji dla swoich gości, a targi ślubne to miejsce, w którym dzieje się naprawdę dużo! Pięknie prezentowały się pojazdy do ślubu. Podziwialiśmy imponujące limuzyny, klasyczne samochody z unikatową duszą czy nowoczesne, sportowe auta dla zakochanych w motoryzacji XXI wieku. Przyszłe młode pary mogły pierwszy raz przymierzyć obrączki ślubne, skosztować weselnych słodkości, wybrać kwiaty, dekoracje czy zaproszenia. Nie zabrakło fotografii ślubnej tworzonej w rozmaitych stylistykach, by każdy znalazł swój idealny model, który najpiękniej utrwali wspomnienia na długie lata. Pojawili się przedstawiciele wspaniałych dworków i sal, gdzie organizowane są przyjęcia weselne. Można było porozmawiać z wedding planerami, którzy pomagają młodym parom zawodowo i zdejmują z nich dużą część stresu. W specjalnie przygotowanej salce akustycznej występowały zespoły muzyczne. To niepowtarzalna okazja do podpatrzenia artystów na żywo.

W Krakowie mogliśmy posłuchać energetyzujących zespołów: Grupa muzyczna Alterowani, Niby nic, Nie ma tematu, Zespół Muzyczny Ars Band, Zespół Czerwone Okulary.

Z kim jeszcze spotkaliśmy się na Targach Młodej Pary w Krakowie? Projektanci, barmani, instruktorzy tańca, muzycy… Nie sposób wymienić ich wszystkich. By lepiej ich poznać, zajrzyjcie do pełnej listy wystawców Targów Młodej Pary w Krakowie. A co działo się na scenie październikowych targów ślubnych?

Scena w EXPO Kraków

Scena jesiennego wydarzenia dorównała klasą i splendorem światowym eventom modowym. Swój udział w jej sukcesie miał Maciej Majzner — pasjonat, znany polski reżyser związany z branżą od wielu lat, dyrektor kreatywny marki Dastan. Maciej był odpowiedzialny za wybór modelek, choreografię oraz podkłady muzyczne. Czyli oprawę tego, co tak zachwyciło zwiedzających pod sceną EXPO Kraków: oprawę wspaniałych ślubnych kreacji dla wymagającej panny młodej! Swe suknie ślubne zaprezentowały znane projektantki z salonów południowej Polski.

Podczas pokazów podziwialiśmy kolekcje: Cottonganic, Salon Sukni Ślubnych Maja, MeLove, Monalisa Studio, Joanna Niemiec Atelier, SAPU oraz bieliznę Intimo4You.

Prócz pokazów mody scena targów ślubnych gościła barmanów z Champion Bartender Quality oraz Cocktail Atelier, kwartet smyczkowy Quarmello Quartett, który poruszył nasze serca oraz specjalistów z grupy Mistrzowskie wesele, którzy podzielili się merytorycznymi spostrzeżeniami na temat muzyki, przy jakiej najlepiej bawią się weselni goście. Zobaczyliśmy również premierową kolekcję ubrańtwórców ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa. Inną niespodzianką dla zwiedzających mogła być pierwsza w Krakowie edycja wydarzenia towarzyszącego targom ślubnym: Bridal Fashion & Beauty.

Czym jest strefa Bridal Fashion & Beauty na Targach Młodej Pary ?

Wyjątkowa strefa dla każdej przyszłej żony to młodziutki projekt naszych targów ślubnych. Pierwszy raz w Krakowie zebrał wiele pozytywnych ocen zwiedzających oraz samych firm włączonych do strefy. Bridal Fashion & Beauty obejmuje bowiem wszystko to, czego potrzebuje panna młoda, by wyglądać jak milion dolarów. ;) To nie tylko suknia ślubna! W tej wyjątkowej przestrzeni targów ślubnych w Krakowie zebraliśmy projektantów mody, ale także stylistki i wizażystki, których rady są tak cenne przed naszym wielkim dniem.

Marki goszczące w krakowskiej strefie Bridal Fashion & Beauty: Joanna Niemiec Atelier, meLove, Intimo4You, Cottonganic, Seemi hair & beauty, Agnes Fashion Group, Monalisa Studio, Salon Ślubny Maja Maria Mocarska, Magann Atelier, Ubrana Para, Paula Dziubek Osobista Stylistka.

Na Targach Młodej Pary w Krakowie wydzieliliśmy również strefę VIP. Jej uczestnicy korzystali ze specjalnych miejsc pod sceną, dedykowanych giftpacków oraz słodko-szampańskiej niespodzianki dostarczonej przez Processo VAN na kółkach. Goście mogli również skorzystać z mini-strefy SPA, czyli chwili relaksu z marką Ratanowy Hamak. Zastanawiacie się, skąd pomysł na tak wiele atrakcji jednego dnia? Zależy nam, by Targi Młodej Pary łączyły intensywne przygotowania, odpoczynek oraz drobne przyjemności!

Konkursy, dobra zabawa i cenne nagrody to obowiązkowe punkty targów ślubnych!

Wszyscy narzeczeni, którzy nie obawiają się stanąć w świetle jupiterów podczas ogłoszenia wyników, nie tracą okazji do udziału w Konkursie Targów Młodej Pary! Formuła zawodów podczas każdego wydarzenia jest inna. Zawsze tworzymy dla zwiedzających coś wyjątkowego. Za każdym razem mamy też do rozdania inny zestaw nagród. Na targach ślubnych w Krakowie wyłoniliśmy czterech laureatów. Udzielili oni najciekawszych odpowiedzi na pytania konkursowe. Szczęśliwe pary otrzymały:
  • suknię ślubną z Salonu Ślubnego Maja Maria Mocarska
  • pakiet Rytuał Filipiński dla dwojga w salonie Ratanowy hamak
  • romantyczny pobyt w hotelu Mercure Dosłońce Conference & SPA
  • sesję narzeczeńską zrealizowaną przez fabrykamarzeń.eu
Dodatkowo 3 osoby aktywnie bawiące się z nami na scenie zostały wytypowane przez publiczność wspólnie z konferansjerem — Mariuszem Rusinem — do odebrania niespodzianek od marki SEEMI HAIR & BEAUTY. Dobra zabawa na targach ślubnych to dowód na to, że przygotowania mogą być przyjemne i pełne radości! A żeby dzielić się nią nieco szerzej, działamy również tam, gdzie szczęściu trzeba troszeczkę pomóc.

Targi Młodej Pary charytatywnie

Od samego początku działalności wspieramy różnorodne fundacje, które zapraszają do współpracy przyszłe młode pary. Z targami ślubnymi w EXPO Kraków związały się tej jesieni organizacje: Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, O zdrowie dziecka oraz Ślub z misją. Wspieranie szczytnego celu podczas wesela staje się coraz popularniejsze, a my jesteśmy za tym całym sercem! Chcąc mieć w tym jeszcze większy udział, część dochodu z biletów przeznaczamy na cele fundacji O zdrowie dziecka.

Targi Młodej Pary w Krakowie przyniosły jeszcze więcej niespodzianek charytatywnych! Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) z Krakowa przekazała nam 4 fantastyczne suknie ślubne marki Serene Hill. Niemały wkład w całą akcję miała marka Aliexpress, która oddała suknie na ręce uczelni. Kreacje oglądaliśmy na targowej scenie podczas pokazu mody. Wszystkie suknie będziecie mogły wylicytować w okazyjnych cenach wywoławczych! O szczegółach licytacji poinformujemy Was niebawem. Warto nas śledzić, wziąć udział w licytacji sukni marzeń i przy okazji pomóc dzieciakom! W jaki sposób wspieramy potrzebujących? Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na ratowanie zdrowia i życia dzieci pod opieką fundacji O zdrowie dziecka. Fundacja ta działa w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Spełniaj marzenia i pomagaj razem z nami! :)

Przeczytaj również

...

10.12.2018

Kino plenerowe na weselu

Jak sama nazwa wskazuje kino plenerowe to nic innego jak seans filmowy pod gołym niebem. Historia kina plenerowe sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku...


...

29.04.2018

Grawer na obrączkach ślubnych

Obrączki to nieodłączny element każdego ślubu, to także symbol, który od dnia ślubu aż po kres naszych dni towarzyszy nam na serdecznym palcu w codziennym życiu małżeńskim...

...

11.04.2018

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele

„Nie można w tym dniu oszczędzać na wszystkim” – pomyślicie – pełna zgoda! Na pewnych elementach ślubnej ceremonii oraz weselnej zabawy oszczędzać nie należy…

Media partnerskie