Wróć do listy artykułów

Blog

26.12.19

Modelki w sukniach ślubnych pozują do zdjęcia.Relacja z Targów Młodej Pary w Ostródzie — targi ślubne 17 listopada 2019 r.

17 listopada pierwszy raz gościliśmy w malowniczej Ostródzie! Ciepłe przyjęcie w EXPO Mazury przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dopisała duża liczba zwiedzających w świetnych nastrojach, dzięki czemu nie tylko stworzyliśmy przestrzeń najlepszych ślubnych inspiracji, ale również dobrej zabawy.

 

Targi Młodej Pary pierwszy raz w Ostródzie

 

Targi ślubne w Ostródzie były XXI organizowaną przez nas imprezą dla narzeczonych. Dotychczasowe edycje odbywały się w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Event na Mazurach był okazją do poznania oczekiwań i potrzeb par młodych oraz przedstawicieli branży ślubnej w nowym regionie. Czy udało nam się stworzyć przestrzeń spotkania poszukujących ślubnych rozwiązań i inspiracji z tymi, którzy oferują najlepsze usługi weselne? Jak najbardziej! 

Zwiedzający rozmawiają z wystawcą na targach ślubnych w Ostrodzie.

Kogo można było spotkać podczas wydarzenia?

 

Czego szukają przyszli państwo młodzi na targach ślubnych? To dobre miejsce dla tych, którzy mają już gotową wizję swojej uroczystości, ale i dla tych, którzy dopiero szukają pomysłu na ten Wielki Dzień. Rozwiązanie dla swoich dylematów znajdą również ci, którzy marzą, by mieć już wszystkie przygotowania za sobą. Jak to możliwe? Na Targach Młodej Pary w Ostródzie młodzi mieli okazję porozmawiać z wedding planerką z Plan My Weddign Group. To zawód do zadań specjalnych, ponieważ odbiera Wam co najmniej połowę stresu! Oczywiście można przygotowywać wszystko na własną rękę i samemu zrealizować swoje ślubne marzenia. To możliwe dzięki ślubnym specjalistom z różnych dziedzin. W EXPO Mazury spotkaliśmy się z przedstawicielami sal weselnych, projektantami mody damskiej i męskiej, stylistami, fotografami, jubilerami, cukiernikami, florystami, dekoratorami czy instruktorami tańca. Oglądaliśmy auta do ślubu, mogliśmy przetestować fotobudki i inne atrakcje, dawaliśmy się oczarować barmanom i bawiliśmy się razem z konferansjerem — Mariuszem Rusinem.

Tłumy zwiedzających w expo mazury zgromadziły się pod sceną.

Atrakcje na scenie EXPO Mazury 

 

Scena Targów Młodej Pary w Ostródzie dostarczyła narzeczonym niezapomnianych wrażeń. Najwięcej widzów zgromadziła moda dla panny młodej. Prezentowane w pokazach mody suknie ślubne zachwyciły najbardziej wymagające narzeczone. Oglądaliśmy kolekcje z czterech salonów.

 

W Ostródzie zobaczyliśmy: Salon Ślubny Nevia, A. Pracownia Krawiecka, Arianne & Ashley, Pracownia Sukien Ślubnych DIANA, Cottonganic. 

 

Choreografię pokazów stworzył znany w świecie mody scenograf — Maciej Majzner. Dzięki temu braliśmy udział w fashion show na światowym poziomie. Gra muzyką oraz oświetleniem podkreślała atuty prezentowanych kolekcji ślubnych, a dopasowanie kreacji do modelek pozwoliło zaprezentować je na różnorodnych typach urody. 

Na scenie targow slubnych stoją modelki ubrane w suknie ślubne z najnowszej kolekcji projektanta mody ślubnej.

Rozmowy i prelekcje

 

W Ostródzie dużo rozmawialiśmy na scenie! Zwiedzający mogli jeszcze lepiej poznać naszych wystawców podczas wywiadów i prelekcji. O czym rozmawialiśmy? Dowiedzieliśmy się wiele o makijażu ślubnym, weselnych słodkościach, ubiorze pana młodego, dekoracjach czy fotografii ślubnej. Niezdecydowani mogli podjąć decyzję, czy powierzyć przygotowania wedding planerowi, a zastanawiający się nad atrakcjami weselnymi z pewnością przekonali się do usług barmańskich na swoim przyjęciu.

Na scenie w expo mazury trwa wywiad z wedding plannerem.

Na scenie wystąpili: Idalia Czarnocka z Plan My Wedding, Justyna Rek z Lulu Pracownia Cukiernicza, Maciej Majzner z DASTAN, Łukasz Kilar z Kilar Fotografia, Karol Kraszewski z Licencjonowani Barmani, Angelika Zadrożna z Beleafme, Ida Sokołowska z Make Up SHOWROOM.

Wystawca targów ślubnych w Ostródzie udziela wywiadu na scenie na temat swojej działalności.

Zwiedzający nie tylko aktywnie oglądali i uczestniczyli w rozmowach ze specjalistami, ale wytężyli również swoją wyobraźnię, biorąc udział w targowym konkursie!

 

Konkurs Targów Młodej Pary

 

Zabraliśmy mnóstwo kreatywnych zgłoszeń konkursowych. Nie możemy zdradzić, o co pytaliśmy zwiedzających, ale laureaci wykazali się niebywałą pomysłowością oraz odwagą, by marzyć i po te marzenia sięgać!

 

Sponsorzy nagród: A. Pracownia Krawiecka, Kilar Fotografia, DASTAN, IPSE fotografia & reklama Adam Kolaśniewski. 

Na scenie Targów Młodej Pary w Ostródzie stoją cztery laureatki, trzymając w rękach vouchery.

Na Targach Młodej Pary w Ostródzie to panie zawładnęły finałem konkursu i zgarnęły wszystkie nagrody. Ale wywalczyły je również dla swoich przyszłych mężów! Co było do wygrania? — suknia ślubna, sesja narzeczeńska, voucher na garnitur oraz fotograficzna sesja studyjna. Czy było warto? Konkurs to dobra zabawa, a sama wygrana może przyspieszyć przygotowania do ślubu lub stanowić coś ekstra, czego nie obejmował nasz budżet. 

 

Wizyta na targach ślubnych to także szansa na unikatowe rabaty i promocje dostępne tylko dla zwiedzających. Wielu wystawców przygotowuje oferty specjalnie na ten jeden dzień. Zapraszamy serdecznie do zobaczenia tego wszystkiego na żywo podczas kolejnej edycji!

Przeczytaj również

...

10.12.2018

Kino plenerowe na weselu

Jak sama nazwa wskazuje kino plenerowe to nic innego jak seans filmowy pod gołym niebem. Historia kina plenerowe sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku...


...

29.04.2018

Grawer na obrączkach ślubnych

Obrączki to nieodłączny element każdego ślubu, to także symbol, który od dnia ślubu aż po kres naszych dni towarzyszy nam na serdecznym palcu w codziennym życiu małżeńskim...

...

11.04.2018

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele

„Nie można w tym dniu oszczędzać na wszystkim” – pomyślicie – pełna zgoda! Na pewnych elementach ślubnej ceremonii oraz weselnej zabawy oszczędzać nie należy…

Media partnerskie