Wróć do listy artykułów

Blog

12.12.19

Kobieta nagrywa telefonem pokaz mody na targach ślubnych w Warszawie.Relacja z Targów Młodej Pary w Warszawie — targi ślubne 27.10.2019 r.

Jesienne targi ślubne to cała seria wydarzeń w najpiękniejszych miastach w Polsce. W tym roku gościliśmy w Krakowie, Warszawie, Gdańsku oraz Ostródzie. Czym wyróżniła się impreza w stolicy? Jakie atrakcje na miejscu zaskoczyły zwiedzających? Przeczytajcie, co działo się w EXPO XXI 27 października!

 

Targi ślubne w wydaniu fashion, czyli druga edycja Bridal Fashion & Beauty w Warszawie

 

Po sukcesie zimowej edycji strefy dedykowanej każdej przyszłej pannie młodej postanowiliśmy zorganizować ją z jeszcze większą mocą! Projekt powstał i organizowany jest przy współpracy portalu skupiającego firmy weselne z całej Polski: PlanujemyWesele.pl

 

PlanujemyWesele.pl to przestrzeń, w której przyszli nowożeńcy odkrywają pomysły i inspiracje, a następnie ich realizatorów. To miejsce pełne pomysłów oraz specjalistów z branży ślubnej, chętnych, by wdrożyć te pomysły w życie. Platforma obejmuje ponad 17 tysięcy prezentacji firm z szczegółowymi ofertami, galeriami zdjęć i filmami oraz danymi ułatwiającymi szybki kontakt z każdym specjalistą. Wyszukiwarka na stronie pozwala na szybkie znalezienie interesującej oferty w regionie i łatwy kontakt poprzez formularz. Z takim partnerem nie sposób nie stworzyć najlepszej strefy dla panny młodej!

 

Strefa Bridal Fashion & Beauty obejmuje wydzieloną przestrzeń dla każdej panny młodej. W Warszawie znalazły się w niej najlepsze salony z centralnej Polski. Nie zabrakło rozmów z projektantami i innymi specjalistami z branży. Przyszłym pannom młodym doradzała stylistka Olimpia Wawrzacz, właścicielka marki Ubrana Para. Za wyjątkową scenerię odpowiedzialna była Aleksandra Janikowska z firmy, która zajmuje się aranżowaniem najpiękniejszych przestrzeni, a wystrój wnętrz to ich pasja — Gdzie szumi las. Pozwoliło nam to prawdziwie wczuć się w klimat ślubu i wesela. 

Tablica informacyjna z nazwami firm strefy Bridal Fashion & Beauty na Targach Młodej Pary w Warszawie.

W strefie Bridal Fashion & Beauty spotkaliśmy takie marki: Lidia Kalita, Dorota Goldpoint, Anna Sarnowska Studio, Julia Gastoł Suknie Ślubne i Wieczorowe, Atelier Inari, Eliana Kresa, Cottonganic, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, Botique Ślubny Eufeme, Gdzie Szumi Las, Ubrana Para, PlanujemyWesele.pl. 

 

Prócz specjalnej strefy nasi zwiedzający wzięli udział w pokazach mody na najwyższym, światowym poziomie. O ich realizację zadbał Maciej Majzner, reżyser i dyrektor kreatywny marki Dastan.

 

Kto wystąpił na scenie w EXPO XXI?

 

Na scenie targów ślubnych w Warszawie mogliśmy zobaczyć premierowe kolekcje sukni ślubnych wprost spod igły Doroty Goldpoint, Julii Gastoł, Lidii Kality oraz Beaty Kazimieruk-Szozdy. Prócz nich podziwialiśmy kreacje Anny Sarnowskiej, Eliany Kresy, a także suknie z Atelier Inari oraz Artystycznej Szkoły Projektowania Ubioru SAPU. O kolekcjach, które pojawiły się na scenie, szczegółowo przeczytacie w relacji PlanujemyWesele.pl. 

Modelka w białej sukni z brylantowym zdobieniem na scenie warszawskich targow slubnych w EXPO XXI.

Scena Targów Młodej Pary to nie tylko moda! Miłośnicy najpiękniejszych dźwięków muzyki klasycznej zachwycili się występami Classic Sisters. Pary, które jeszcze nie mają pomysłu na swój pierwszy taniec, mogły zainspirować się pokazami szkoły Dance Book Academy oraz Dance Agency. Ciekawą prelekcją oczarował nas polski fotograf Piotr Myszkowski. Wraz ze swoim niesamowitym zespołem rejestruje on emocje na całym świecie i opowiada piękne historie miłosne. Ze sceny opowiedział narzeczonym o ślubach w różnych zakątkach świata widzianych oczami fotografa. Czy zachęcił nas do spróbowania czegoś nowego? Z pewnością!

 

Strefa VIP w Warszawie 

 

Zwiedzający w Warszawie mogli skorzystać z biletów Premium. Takie wejściówki zapewniły im wstęp na strefę VIP, gdzie prócz specjalnych giftpacków powitaliśmy ich musującym prezentem od firmy M&P. Goście mogli porozmawiać w tym miejscu ze specjalistkami z firmy Beauty Queen o urodowych przygotowaniach do ślubu i wesela oraz ze specjalnych miejsc oglądać atrakcje na scenie. W strefie VIP gościliśmy również gwiazdy polskiego świata mody, m.in. Tomasza Jacykowa czy Martę Trojanowską. 

 

Spotkania z gwiazdami

Korzystając z obecności znanych i cenionych gości, nie omieszkaliśmy zapytać ich o zdanie na temat współczesnej mody ślubnej. Z kim udało nam się porozmawiać? 

Dwie kobiety rozmawiają o modzie ślubnej przy stoliku na targach slubnych w Warszawie.

Wywiadów udzielili: Lidia Kalita, Dorota Goldpoint, Marta Trojanowska, Justyna Żmijewska (Rina Cossack), Tomasz Jacyków, Iwona Gastoł, Jakub Smęda, Ola i Piotr Janikowscy.

 

Okazało się, że moda ślubna ma niejedno oblicze, a każdy artysta wnosi do niej coś innego. Narzeczeni mogli wrócić do niektórych porad również po wydarzeniu. Każda para biorąca udział w warszawskich targach otrzymała w zestawie startowym magazyn ślubny, w którym znalazło się wiele inspiracji, a także rozmowy z autorkami kolekcji prezentowanych na scenie: Dorotą Goldpoint oraz Lidią Kalitą. Jeśli więc interesujecie się najnowszymi trendami w modzie, szczególnie ślubnej, Targi Młodej Pary to miejsce dla Was!

Stoiska wystawców z sukniami ślubnymi w strefie Bridal Fashion & Beauty na Targach Młodej Pary w Warszawie.

Wracając do idei targów ślubnych… Czyli wsparcie dla młodych par i nie tylko!

 

Przy tych wszystkich wspaniałych wydarzeniach towarzyszących nie zapominajmy, że targi ślubne to przede wszystkim tysiące unikatowych ofert ślubnych w jednym miejscu, jednego dnia! EXPO XXI zamienia się specjalnie dla Was w centrum ślubnych inspiracji, abyście znaleźli wszystko, co pozwoli bez stresu i wysiłku przygotować Wasz Wielki Dzień. Naszą misją jest stworzenie komfortowej przestrzeni spotkań wystawców i zwiedzających. Równolegle realizujemy inne działania, związane z pomocą tym najbardziej potrzebującym. Z każdą edycją targów ślubnych związane są fundacje, które prezentują młodym parom, jak mogą włączyć się do pomocy.

 

W Warszawie gościliśmy fundacje: Mam marzenie, Ślub z misją oraz Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

 

Wspieranie określonego celu podczas własnej uroczystości to coraz popularniejszy gest narzeczonych. My także chcemy mieć w tym swój udział! W związku z tym część dochodu z biletów na Targi Młodej Pary w Warszawie przeznaczamy na pomoc fundacji O zdrowie dziecka działającej przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

 

To nie koniec charytatywnych niespodzianek! Na targach ślubnych w Warszawie zobaczyliśmy kolejne suknie przekazane na cele dobroczynne przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru przy współpracy z marką Aliexpress. Już wkrótce podamy szczegóły licytacji, z których cały dochód przeznaczony zostanie na cele fundacji O zdrowie dziecka.

Przeczytaj również

...

10.12.2018

Kino plenerowe na weselu

Jak sama nazwa wskazuje kino plenerowe to nic innego jak seans filmowy pod gołym niebem. Historia kina plenerowe sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku...


...

29.04.2018

Grawer na obrączkach ślubnych

Obrączki to nieodłączny element każdego ślubu, to także symbol, który od dnia ślubu aż po kres naszych dni towarzyszy nam na serdecznym palcu w codziennym życiu małżeńskim...

...

11.04.2018

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele

„Nie można w tym dniu oszczędzać na wszystkim” – pomyślicie – pełna zgoda! Na pewnych elementach ślubnej ceremonii oraz weselnej zabawy oszczędzać nie należy…

Media partnerskie