Wróć do listy artykułów

Blog

02.01.20

Wizażystka rozmawia na targach ślubnych z klientką, która przegląda się w lustrze na stoisku.

O czym powinnaś pamiętać, zanim staniesz na ślubnym kobiercu? — doradzają specjaliści z Eyebar

Większość kobiet z niecierpliwością oczekuje jednego z najbardziej wyjątkowych dni w życiu, dnia swojego ślubu. Gdy sala weselna jest zarezerwowana, suknia ślubna wybrana, zaproszenia rozesłane – warto zadbać o każdy element wyglądu, aby szczególnie w tym dniu czuć się idealnie! Każda Panna Młoda z pewnością chce wyglądać jak „milion dolarów”. Znamy na to sposób! W Eyebar grono specjalistów podpowie, o co warto zadbać, aby  tego dnia nie sposób było oderwać od Ciebie wzroku.  

Dlaczego brwi powinny znaleźć się na przedślubnej liście „TO DO”? 

Istnieją zabiegi, które warto wykonać wcześniej — nie należy ryzykować i zostawiać ich na ostatnią chwilę. Brwi to najważniejszy element Twojej twarzy, dlatego zabiegi z nimi związane zaliczają się do tej grupy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i przedstawiamy „plan na piękne, ślubne brwi”! Nasze hasło brzmi „brwi to dopiero początek”, więc na początku nowej drogi życia warto określić jak ma wyglądać rama naszej twarzy. W Eyebar zdecydowanie kładziemy akcent na brwi i mamy dokładnie opracowany, autorski i unikatowy program składający się z 5 kroków, które sprawią, że Twoje brwi będą idealne. Eyebar System składa się z następujących elementów: 

  1. Diagnoza
  2. Mapowanie
  3. Stylizacja
  4. Koloryzacja
  5. Makijaż

Na początku diagnoza… 

W bezpiecznym odstępie czasu — 4 tygodnie przed ślubem — należy wybrać się na konsultację do Stylistki brwi, która zanim zacznie działać — najpierw postawi diagnozę i wypisze receptę. Możesz być pewna, że dokładnie wypyta Cię o historię pielęgnacji, sprawdzi kondycję włosków, wysłucha Twoich potrzeb i oczekiwań, a dopiero potem wybierze najlepszą dla Ciebie usługę.

Kolejnym krokiem jest mapowanie, czyli przedstawienie tego, jak powinna wyglądać brew. Stylistka narysuje kształt idealnych dla Twojej twarzy brwi. Trzecim krokiem jest stylizacja. Stylizujemy brwi metodą nitkowania, w której wykorzystujemy odpowiednio splecioną, w 100 % bawełnianą, aseptyczną nić. Ta metoda ma same zalety: 

Po wykonanej usłudze Panna Młoda dostanie zalecenia, które powinna realizować w odstępie między wizytami. Szczególnie istotna jest pielęgnacja brwi. W zależności od potrzeb Twoich włosków Stylistka odpowiednio doradzi, jak powinnaś pielęgnować swoje brwi. Po szczegółowym wywiadzie i obserwacji podczas zabiegu, Ekspertka Eyebar może zaproponować BROW OIL, który w składzie posiada naturalną kompozycję olejków, m.in. olejek rycynowy czy olejek z czarnuszki, które przyspieszą wzrost brwi i poprawią ich kondycję.

To wykonaj bliżej daty ślubu…

2 tygodnie przed wielkim dniem proponujemy laminację i odżywianie brwi, czyli Eyebar System BOOST. Dzięki temu zabiegowi doskonale ułożymy brwi, nadamy im wyrazisty kształt. Włoski będą miękkie, sprężyste i wystylizowane, jak chcesz. Dzięki kreatynie, która wykorzystywana jest podczas zabiegu, włoski będą odżywione, pogrubione i podatne na wykonanie dowolnej stylizacji. Laminacja idealnie niweluje ubytki w brwiach. 

Ostatnie chwile przed wielkim dniem…

Bywają dla Panny Młodej bardzo stresujące. A czy jest coś bardziej relaksującego i przyjemniejszego niż dbanie o swój wygląd i oddanie się w ręce Eksperta? Dzięki nam Twoja twarz będzie prezentować się doskonale! 3 dni przed ślubem zaprosimy Cię na stylizację Eyebar System, a w dniu ślubu wykonamy idealny makijaż! Jeśli jednak nie możesz do nas dotrzeć, wyposażymy Cię w kredkę, która tego dnia pomoże Ci stworzyć perfekcyjny make-up. 

Magia idealnego koloru...

W Eyebar możesz liczyć na dobór idealnej kredki, stworzyliśmy doskonale dopasowane kolory do każdego typu urody Polek. ALL About Eyebrow to autorska kredka i szczoteczka w jednym — dzięki niej wykonasz perfekcyjny makijaż brwi. Kredka 2 w 1 dostępna jest w 7 kolorach: Iced Coffee, Cafe, Au Lait, Dark Espresso, Flat White, Golden Bean, Carmel Macchiato, Hot Chocolate. 

Podpowiadamy: doskonałe do osiągnięcia naturalnego look-u są satynowe odcienie. 

A może coś dla Pana Młodego? 

W Eyebar nie zapominamy również o mężczyznach… Cieszy nas, że z roku na rok panowie stanowią coraz większy procent wszystkich osób korzystających z naszych usług. Chcą dbać o siebie i na weselu prezentować się perfekcyjnie. Pamiętamy przy tym, że liczy się naturalny efekt. Wyraźnie zadbane i zarysowane brwi dodają twarzy męskości. Pan Młody może skorzystać z usług: Eyebar System Men, Eyebar System Men Color i Makeup Men.

Najpiękniejszych i zawsze Twoich brwi na nową drogę życia od EYEBAR! 

Przeczytaj również

...

10.12.2018

Kino plenerowe na weselu

Jak sama nazwa wskazuje kino plenerowe to nic innego jak seans filmowy pod gołym niebem. Historia kina plenerowe sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku...


...

29.04.2018

Grawer na obrączkach ślubnych

Obrączki to nieodłączny element każdego ślubu, to także symbol, który od dnia ślubu aż po kres naszych dni towarzyszy nam na serdecznym palcu w codziennym życiu małżeńskim...

...

11.04.2018

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele

„Nie można w tym dniu oszczędzać na wszystkim” – pomyślicie – pełna zgoda! Na pewnych elementach ślubnej ceremonii oraz weselnej zabawy oszczędzać nie należy…

Media partnerskie